Aktualiteti shqiptar sot

 Aktualiteti shqiptar sot mbizoterohet nga lajmet e fundit mbi politiken tone, e cila mbetet fatkeqsisht pika kryesore e interesit per publikun shqiptar te koheve te sotme.

Keshtu kryetari i bashkise se Tiranes eshte figura numer nje si pasoje e skandalit te pergjimeve italiane, ku tregohet se si mafia italiane e Ndragetes ka shtire ne dore strukturat shtetore te Shqiperise per te arritur leje ndertimi nga ku ato mund te lajne parate e pista.

Po ashtu edhe zgjedhjet qe po afrohen jane nje nga pikat me te nxehta aktuale. Kryetari i PD Lulzim Basha gjendet ne qender te ketyre lajmeve ashtu si dhe kundershtari i tij kryeministri aktual Edi Rama.

Po ashtu edhe situata me koronavirus dhe gjendjen e spitaleve shqiptare si kryeqender e perballjes me epidemine jasne po ashtu ne qender te vemendjes se shqiptareve keto dite te ftohta te dimrit 2021.

Comments

  1. The customer assist staff at Café Casino is out there around the 빙고 clock through e mail, live chat, or telephone. You will come throughout an intensive FAQs section on the web site} to initially help you along with your queries. They have a modern person interface, and the categories for video games are neatly assorted.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

E ardhmja online

Endrrat Lucide

Sukses i vaksines anti-covid ne Izrael